Amen Duj Đene - Tonči Mazlam - Same Pare Harđinge (Cassette, Album)


Download Amen Duj Đene - Tonči Mazlam - Same Pare Harđinge (Cassette, Album)
1995
Label: AR Produkcija - 1995/080 • Format: Cassette Album, Stereo • Country: Macedonia • Genre: Folk, World, & Country • Style: Romani


Sitemap

Salve Judas - Dor De Ouvido / Venial / A Baba De Mumm-ra / Subcut - 4 Way Split (CDr), Youre A Woman - Bad Boys Blue - The Best Of (CD), Nookie - Limp Bizkit - Whomp That Sucker, Fred! (CD, Album), Maa Tujhhe Salaam, Room Session #07.2, Monterey - Rhythm Makers* - Soul On Your Side (Vinyl, LP), Get Well Soon - DJ Whoo Kid & Red Cafe - Hennessy & Haze (CD), Pino Cerruti* Con I Diapason - Arie Del Vecchio Piemonte (Vinyl), Mother Courage Finale, Leave The Past Behind - Fates Warning - Parallels (CD, Album), Jailbait - Motörhead - Ace Of Spades (CD, Album), Native Power - The Frost Project - Untitled (Vinyl), Wilde 13 - Fehlfarben - Live Hier & Jetzt (CD, Album)

9 thoughts on “ Amen Duj Đene - Tonči Mazlam - Same Pare Harđinge (Cassette, Album)

  1. May 11,  · Sapo u mor vesh që Damiano do te jete i ftuar në ‘Xing me Ermalin’ filluan të dalin edhe sekuenca video nga ajo që pritet të ndodhe sonte. Ndër të tjera është marre vesh që Damiano do të flasë të gjithë të vërtetat për produksionin dhe ‘Big Brother’ në një rrëfim ekskluziv për Ermal Mamaqin. Kjo është hera e parë që një konkurent i ‘BB’ del në një.
  2. Oct 25,  · I humbur 3 muaj më parë, Vasil Nexha mbërrin në ambientet e Report TV, nënë e bir takohen live në studion e 'Pa gjurmë'. Merr fund 'rebelimi' i të riut, pas hatërmbetjes me të atin dhe njerkën. Vasili u largua nga shtëpia në Greqi ku jetonte me të atin, pas divorcit të prindërve. Emocione të papërshkrueshme gjatë transmetimit live, në këtë bashkim zemrash, kur Vasil.
  3. May 20,  · Një djalosh shkon të paraqesë kurrikulumin e tij, për të provuar të pranohet si menaxher në një ndërmarrje të fuqishme. I kaloi me sukses të gjitha fazat. Mbetej vetëm të kishte një bashkëbisedim me drejtorin. Drejtori kupton nga kurrikulumi i djalosh.
  4. TIRANË- Teksa në mediat shqiptare është bërë “Merkatoja e verës” u pa që gazetarë, moderatorë dhe çdo personazh tjetër televizë bënë zgjedhjet e tyre për sezonin e ardhë. Albano Bogdo një prej aktorëve të humorit më të dashur për publikun shqiptar, u shpreh në .
  5. Ndryshimi historik ka ndodhur, tani mund të shkoni në Gjermani edhe pa kontratë pune. Kush është i kualifikuar dhe flet mirë gjermanisht, mund të lejohet të udhëtojë për maksimum gjashtë muaj në Gjermani edhe pa një kontratë pune, për të kërkuar punë Suhl është një qytet i vogël në mes të Gjermanisë. Ai ndodhet në [ ].
  6. Mundësinë e bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës, presidenti Hashim Thaçi e ka përmendur edhe para qytetarëve të Hasit, derisa pranoi dekoratën “Qytetar nderi” në Krumë të Shqipërisë.
  7. Por mesa duket artistja na ka gënjyer të gjithëve. Modeli i saj i ri paska qenë vetëm një paruke e bukur dhe asgjë më shumë. Balluket nuk janë më në pamjen e saj pasi ditën e sotme Dua ka postuar një tjetër foto me flokët bjonde dhe pa detajin e ballukes.
  8. Partitë politike shqiptare në Mal të Zi, që njihen për divergjenca të shumta, këtë herë kanë rënë dakord që vota e tyre të shkojë për.
  9. Jun 21,  · Nëna e 3-vjeçarit të dhunuar nga Anjeza Shabani ka shkruar një letër prekëse në të cilën shpreh brengën si nënë dhe çfarë ka përjetuar me djalin e saj. Ajo thekson se i biri nuk është autik, siç u raportua në media ndërsa shton se të gjithë fëmijët në kopshtin “Diren” .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *